Yönetim Kurulu Başkanı'nın Mesajı

ali ozokÖzok Group olarak bizler, sizlerden aldığımız güç ile başlangıçta bir aile mesleğinin verdiği iş motivasyonu, temelde emeğin içerisinden çıkarak çalışmanın ve azmin sonucu güzel işler başardığımızı görerek büyümenin onurunu gururunu yaşamaktayız. Şirketlerimizin, bireye hizmet anlamında yaşamı idame edecek her şeyi, (konut, araba, mobilya, her türlü ev eşyaları), mal ve hizmet anlamında insanımıza sunması, ve daha da ötesinde ülke için kaliteli insan gücü yetiştirerek ekonomiye katkı koyması her zaman onurumuz olmuştur.

Bizler iş yaptığımız alanlarda iyi ve kaliteli hizmet vermeyi hedefledik. Bu sebeple etrafımızda her zaman mutlu ve memnun insanlar gördük. Her türlü ekonomik olumsuzluklara, ülke şartlarının zorluklarına rağmen ilham kaynağımız sizlerin pozitif enerjisi olmuştur. Daha ileriye gitme, başka stratejiler geliştirme, yatırım ve vizyonumuzu ilerletme ilkemiz olmuştur. Bu anlayışın hiç bitmeyen enerji ile devam edeceğini sizlere ifade etmekten gurur duyarım.

Bizler her zaman KKTC' nin kalkınmasında yerel işletmelerin önemini, yerli üretimin ekonomiye istisnai katkısını bilen ve bu bilinçle var gücümüzle bu topraklara alın teri akıtma sevdasında olan bir anlayışta olduk. Bu güne kadar dünyadaki global krizlerle ülkemizin ekonomik durumunu, kendimize özel hizmet anlayışımızla aştık ve bundan sonra da yeni hedeflere koşmaya devam edeceğiz.

Sahip olduğumuz vizyon, kuruluşumuzdan bu yana başarılarımızı üzerine inşa ettiğimiz kurum kültürümüz, etik değerlere olan inancımızla, yıllardır olduğu gibi bundan sonra da siz değerli paydaşlarımızın bize olan güveniyle faaliyet alanlarımızda sürdürülebilir büyümemize devam edeceğiz.
Saygılarımla…

Ali ÖZOK
Yönetim Kurulu Başkanı