Otomotiv

otomotiv

 

hyundaiHYUNDAI

Hyundai markası 2015 Haziran ayında resmen her türlü satış ve satış sonrası hizmetleri ile Özok Group bünyesine katılmış olup, Kuzey Kıbrıs'ta tek yetkili temsilci olarak distribitör olarak faaliyet göstermektedir. Özok Group olarak otomotiv sektöründe hizmete başladığımız andan itibaren, giderek artan ve standartların üzerinde müşteri memnuniyetini hedef alan hizmet anlayışımız ve eğitimli kadromuzla, sürekli kendimizi geliştirerek, sizlere hizmet vermekteyiz.

Halen Haspolat ‘taki modern plazamızda Satış, Servis, Yedek Parça, Sigorta ve ikinci El ile hizmetinizdeyiz. Teknik donanımımız ve uzman kadromuzla HYUNDAI teknolojisini ve kalitesini sizlere tanıtmak için hep burada olacağız.

Özok Hyundai satış departmanı, satış danışmanları, finans danışmanı, satış müdürü ve iş takip personelinden oluşan kadrosuyla, kaliteli ve ileri teknoloji ürün yelpazesi, rekabetçi fiyatlar ve sınırsız ödeme seçenekleriyle Kuzey Kıbrıs halkının hizmetindeyiz.

 

renault servisOTOMOTİV SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Özok Hyundai Otomotiv olarak Haspolat bölgesindeki modern tesisimizde; 600m2 kapalı alanlı yedek parça mağazası, 620m2 mekanik servisi, 650m2 kaporta atölyesi ve araç yıkama servisleri ile tüm dünyaya entegre olmuş standartlara uygun  modern cihaz ve ekipmanlarla sizler için çalışmaktayız. Yetkili servis olmanın gururunu yaşayarak müşterilerimize her türlü onarım ve yedek parça garantisi ile hizmet vermekteyiz. Mekanik servis dışında, profesyonel kaporta ekibimiz ile her marka araç için hasar onarım hizmeti veriyoruz.

 

hyundai servisŞirketimiz bünyesine bağlı olarak yetkili sigorta acenteliğimiz de bulunmaktadır. Trafik sigortası ve araç kaskolarını müşterilerimiz tesisimizde bulunan danışmanlarımız yardımı ile yenileyebilir veya satın alabilirler.

Bunların yanında asistan araç desteği, çekici ve 7/24 yol yardım ile müşterilerimizin herzaman yanındayız. Özok Otomotiv satış sonrası hizmetler toplam kalite felsefesini benimseyen, her türlü ihtiyaca cevap verebilen müşteri odaklı bir servistir.

Her türlü orijinal Hyundai yedek parçalarını temin ederek müşterilerimize sunmaktayız.

Yapılan her onarımdan ve Yedek parça dan 2 yıl garantiyi sadece yetkili bir servisten alabilirsiniz.

Çekici ve Yardım hizmeti de vererek 7-24 sizler için çalışmaktayız.

Özok Otomotiv satış sonrası (SSH), Toplam Kalite Felsefesini benimsemiş olup, tüm otomotiv markalarına full servis verebilen müşteri odaklı bir servistir.

 

 

Web Sitesini Ziyaret Edin »