Mobilya

mobilya

Özok Mobilya, 1930’lu yıllarda dede Mehmet Özok’un mobilyacılığı referans alınarak sonraki kuşaklara da sirayet eden ve 1979 yılında Ali Özok liderliğinde kurumsallaşarak günümüze kadar gelen ve günümüzde 3 kuşağın bir arada çalıştığı Kuzey Kıbrıs’ın mobilya markasıdır.

Ali ÖZOK çekirdekten yetişme bir mobilya ustasıdır ve bu konudaki deneyimini iş yaşantısının her alanına taşıyarak bugün çatısını Özok Group’un oluşturduğu farklı iş kollarını barındıran bir şirketler grubu oluşturmuştur.

Bu şirketler içerisinde, yerli üretimin yanı sıra Türkiye’nin en kaliteli markalarını da bünyesine katarak büyüyen Özok Mobilya Kıbrıs’ın en bilindik markası olarak ilk sırada yer almaktadır.

Haspolat sanayi bölgesinde, 13.000 metrekarelik açık, 7000 metrekarelik kapalı alanda yerli mobilya üretimi yapan Özok Mobilya, ülkenin mobilya ihtiyacına cevap verecek kapasiteye sahiptir.

Yerli üretimin yanında ithal ürünlerde de Türkiye’nin kaliteli markalarıyla iş birliği yapan Özok Mobilya, Ada halkına farklı segmentlerde alternatifler sunmuştur ve sunmaya devam etmektedir. Enza Home &Yataş Bedding, Yeni nesil Kets halılar ve birçok farklı marka ve aksesuarlar Özok Mobilya mağazasında satıştadır.

Bugün Özok Mobilya, geçmişin deneyimlerini de dikkate alan 3.kuşaktan Şenay Özok direktörlüğünde, yeni nesil bir anlayışla yönetilmektedir.

ozokmobilya logo

!--

Web Sitesini Ziyaret Edin »

-->