Mobilya

mobilya

Mobilya sektöründe üretim çalışmaları esas olarak 1979 yılında ve 2 kardeşin birlikteliği ile başlamış, daha sonra kardeşlerin farklı kollarda iş yapmasıyla, Ali ÖZOK mobilya konusundaki deneyimini markalaşmaya taşımış ve günümüzdeki ÖZOK MOBİLYA’nın çatısını oluşturmuştur. Baba Hasan ÖZOK'un "bizzat çalışma ve çalışanla birlikte hedefe ulaşma" anlayışı ilke edinilerek yerli üretimde çok hızlı bir ivme yakalanmıştır. 2007 yılına kadar üretimi simgeleyen logo bu yıldan itibaren tüm grubu kucaklayan bir sembolle yeniden yaratılmış ve bugünkü Özok Group logosu tüm birimlerin ortak logosu olmuştur. Bu aynı zamanda KKTC ve Türkiye’de markalaşma sürecini de hızlandırmıştır.

Ali ÖZOK çekirdekten yetişme bir mobilya ustasıdır ve bu konudaki deneyimini iş yaşantısının her alanına taşıyarak bugün çatısını Özok Group’un oluşturduğu farklı iş kollarını barındıran bir şirketler grubu oluşturmuştur.

Bu şirketler içerisinde, yerli üretimin yanı sıra Türkiye’nin en kaliteli markalarını da bünyesine katarak büyüyen Özok Mobilya, Kıbrıs’ın en bilindik markası olarak ilk sırada yer almaktadır. İthal ürünlerde Türkiye’nin kaliteli markalarıyla iş birliği yapan Özok Mobilya, Ada halkına farklı segmentlerde alternatifler sunmuştur ve sunmaya devam etmektedir. 2008 – 2017 yılları arasında Vestel, Karaca – 2010-2020 Enza Home – Yataş ürünlerini başarıyla temsil ettikten sonra bugün Bambi Yatak, Gala Mobilya, İskemle ürünleri, halılar ve birçok farklı marka ve aksesuarları ve kendi üretimlerini Hamitköy Kavşağı’ndaki Özok Mobilya Mağazası’nda satışa sunmaktadır.

Haspolat sanayi bölgesinde, uzman personeliyle ve iç mimarlarıyla her türlü mobilya ihtiyacına cevap verebilen 13.000 metrekarelik açık, 7000 metrekarelik kapalı alanda modern fabrikaya sahip olan Özok Mobilya, ithal mobilyanın yanı sıra yerli üretime de cevap verebilecek potansiyele sahiptir.

 

ozokmobilya logo

!--

Web Sitesini Ziyaret Edin »

-->