< <İnşaat - Özok Group | Bizimle Yüzünüz Hep Gülecek

İnşaat

insaat

 

NETKON CONSTRUCTION

Netkon Construction, Özok Group'un inşaat alanında faaliyet gösteren kurumudur. Netkon Construction, Özok Group bünyesinde yapılan inşaat işlerinin yanı sıra, halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda farklı projelere de imza atmaktadır.

Şirketimiz kaliteli ve prestijli yaşam alanları sağlamak, güvenilir inşaat firması denince ilk akla gelen firma olmak vizyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini ve beklentilerini kriter kabul eden firmamız; müşteriyi en önemli varlık olarak görerek çalışmalarını da bu doğrultuda şekillendirmektedir.

Tarihçemizde yaptığımız inşaat referanslarımızdan bazıları; Gönyeli Yenikent Villaları, Netkon Apartmanı, Özok Mobilya Merkez Binası, Renault Club, Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüsünde 650 öğrenciye hizmet verebilecek kapasitede yapılmış Hasan ÖZOK Öğrenci Kompleksi ve Basket Market, 58 daire ve 4 dükkanla Demirhan’a ayrı bir anlam katan RENK SİTESİ… Yaşam Villaları birinci etabı Demirhan'da tamamlamış ikinci etap Boğazköy'de devam etmektedir. Campus Cyprus Öğrenci Yurdu'nu tamamlamış ve Özok Öğrenci Kenti Projesini de yürütmektedir. 

 

 

netkon logo

Web Sitesini Ziyaret Edin »