Açık Pozisyonlar

Faaliyet Alanları

Media

medya

 

MEDIA PLUS REKLAM AJANSI

Özok Group 2011 yılından beri, reklam ve  halkla ilişkiler departmanını kendi bünyesinde oluşturarak bütün grup şirketlerinin tanıtım ve reklam işlerini tek elden yürütmektedir.

MediaPlus Reklam Ajansı bu amaçla kurulmuş ve grup şirketlerinin reklam, tanıtım ve kampanyalarını organize etmektedir. Bu çalışmalar; Medya planından, grafik tasarıma, kurumsal dökümanlardan, indoor ve outdoor reklamlara, gazete, dergi, tv, radyo ve PR çalışmalarına kadar tüm tanıtım işleri bu merkezden yürütülmektedir.

Bugüne kadar gerçekleştirdiği faaliyetler içerisinde kurum şirketlerinin tanıtım faaliyetlerinin yanı sıra grubun tüm organizasyon işlerini de yürütmektedir.

mediaplus logo

Web Sitesini Ziyaret Edin »

Akaryakıt

petrol

 

ÖZOK PETROL

2005 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan Özok petrol müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya çalışan hizmet anlayışını sürdürmeye devam etmektedir.7 gün 24 saat süre ile hizmet vermenin mutluluğu içerisinde olan Özok petrol bünyesindeki on personel ile birlikte bu hizmetini sürdürmektedir. Akaryakıt satışının yanı sıra market ve araç yıkama hizmeti sağlayarak müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

 

ozok petrol

Web Sitesini Ziyaret Edin »

İnşaat

insaat

 

NETKON CONSTRUCTION

Netkon Construction, Özok Group'un inşaat alanında faaliyet gösteren kurumudur. Netkon Construction, Özok Group bünyesinde yapılan inşaat işlerinin yanı sıra, halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda farklı projelere de imza atmaktadır.

Şirketimiz kaliteli ve prestijli yaşam alanları sağlamak, güvenilir inşaat firması denince ilk akla gelen firma olmak vizyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini ve beklentilerini kriter kabul eden firmamız; müşteriyi en önemli varlık olarak görerek çalışmalarını da bu doğrultuda şekillendirmektedir.

Tarihçemizde yaptığımız inşaat referanslarımızdan bazıları; Gönyeli Yenikent Villaları, Netkon Apartmanı, Özok Mobilya Merkez Binası, Renault Club, Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüsünde 650 öğrenciye hizmet verebilecek kapasitede yapılmış Hasan ÖZOK Öğrenci Kompleksi ve Basket Market, 58 daire ve 4 dükkanla Demirhan’a ayrı bir anlam katan RENK SİTESİ…

 

 

netkon logo

Web Sitesini Ziyaret Edin »

Beyaz Eşya

beyaz esya

En son teknolojiyi ve en yeni ürünleri; en kaliteli hizmeti sunarak halkımızla buluşturmayı prensip edinen firmamız son 3 yıldır halkın ve tüketici örgütlerinin seçimi ile “MÜŞTERİ MEMNUNİYET” ödüllerine layık görülmüştür. Şirketimiz, güvenilirlik ve memnuniyet kavramını müşteri beklentilerinin ana ilkesi saymakta ve bunu sürekli kılmayı en önemli değer olarak görmektedir.

 

HOMEND

Küçük ev aletleri markası HOMEND Özok Group bünyesinde Kıbrıs halkının da hayatını kolaylaştırıyor. HOMEND Serving Life, ayrıca hayatı kolaylaştırmanın ötesinde olan her şeyi de kapsıyor…

HOMEND ürünleri Özok Mobilya Mağazalarında 2012 Eylül ayında satışa sunulmuştur.

CANDY-HOOVER

Avrupa’nın lider markalarından Candy-Hoover, kasım 2016 tarihinden itibaren Özok group distribütörlüğünde Hamitköy mağazamızda yerini almıştır.

Solo ürünler, Ankastre ürünler ve küçük ev aletleri olmak üzere 3 ana grup içinde yer alan Hoover ürünleri, yenilikçilik, çevreye duyarlılık, fonksiyonel tasarım ve enerji tasarrufu açısından tüketiciye büyük avantajlar sunmaktadır.

 

 

Web Sitesini Ziyaret Edin »

Mobilya

mobilya

Mobilyacılık 1930’lu yıllardan beri süregelen bir aile geleneğidir. 1979 yılında kurulan Mobilya şirketimizin küçük bir atölyede başlayan üretim serüveni; bugün Haspolat sanayi bölgesinde, 13.000 m2 açık, 10.000 m2 lik kapalı alandaki modern fabrikasında, alanında uzman personelleriyle her türlü mobilya ihtiyacına cevap verebilecek şekilde devam etmektedir.

Üretimin vermiş olduğu güç ve desteği de arkasına alan şirketimiz mobilya alanında toplam 60 personeli ve ada genelinde ki  3 mağazasında siz değerli halkımıza hizmet vermektedir. “Eviniz için herşey” sloganı ile hareket eden şirketimiz;  Müşterilerimizin ihtiyacı olan  Mobilya, Beyaz Eşya, Aksesuar, Halı , Tekstil ve Züccaciye ürünlerinde Türkiye’nin en büyük markalarını halkımızla buluşturmaktadır.

Mobilya sektöründe  alanındaki dünya modasını ve son akımları takip ederek, en son yenilikleri ürünlerine yansıtan  YATAŞ  markasını 2014 yılında Kıbrıs halkı ile buluşturduk. YATAŞ markasının yataktaki uzmanlığını kullanarak kurmuş olduğu ENZA HOME mobilya ürünlerini tüm şıklığı ve zarafeti ile mağazalarımızda müşterimizin beğenisine sunduk.

ozokmobilya logo

Otomotiv

otomotiv

 

hyundaiHYUNDAI

Hyundai markası 2015 Haziran ayında resmen her türlü satış ve satış sonrası hizmetleri ile Özok Group bünyesine katılmış olup, Kuzey Kıbrıs'ta tek yetkili temsilci olarak distribitör ile anlaşma imzalanmıştır. Özok Group olarak otomotiv sektöründe hizmete başladığımız andan itibaren , giderek artan ve standartların üzerinde müşteri memnuniyetini hedef alan hizmet anlayışımız ve eğitimli kadromuzla, sürekli kendimizi geliştirerek, sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Halen Haspolat ‘taki modern plazamızda Satış, Servis, Yedek Parça, Sigorta ve ikinci El ile hizmetinizdeyiz. Teknik donanımımız ve uzman kadromuzla HYUNDAI teknolojisini ve kalitesini sizlere tanıtmak için hep burada olacağız.

Özok Hyundai satış departmanı, satış danışmanları, finans danışmanı, satış müdürü ve iş takip personelinden oluşan kadrosuyla, kaliteli ve ileri teknoloji ürün yelpazesi, rekabetçi fiyatlar ve sınırsız ödeme seçenekleriyle Kuzey Kıbrıs halkının beğenisine sunmaktır.

 

renault servisOTOMOTİV SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Özok Hyundai Otomotiv olarak Haspolat bölgesindeki modern tesisimizde; 600m2 kapalı alanlı yedek parça mağazası, 620m2 mekanik servisi, 650m2 kaporta atölyesi ve araç yıkama servisleri ile tüm dünyaya entegre olmuş standartlara uygun  modern cihaz ve ekipmanlarla sizler için çalışmaktayız. Yetkili servis olmanın gururunu yaşayarak müşterilerimize her türlü onarım ve yedek parça garantisi ile hizmet vermekteyiz. Mekanik servis dışında, profesyonel kaporta ekibimiz ile her marka araç için hasar onarım hizmeti veriyoruz.

 

hyundai servisŞirketimiz bünyesine bağlı olarak yetkili sigorta acenteliğimiz de bulunmaktadır. Trafik sigortası ve araç kaskolarını müşterilerimiz tesisimizde bulunan danışmanlarımız yardımı ile yenileyebilir veya satın alabilirler.

Bunların yanında asistan araç desteği, çekici ve 7/24 acil yardım ile müşterilerimizin herzaman yanındayız. Özok Otomotiv satış sonrası hizmetler toplam kalite felsefesini benimseyen, her türlü ihtiyaca cevap verebilen müşteri odaklı bir servistir.

Her türlü orijinal Hyundai yedek parçalarını temin ederek müşterilerimize sunmaktayız.

Yapılan her onarımdan ve Yedek parça dan 2 yıl garantiyi sadece yetkili bir servisten alabilirsiniz.

Çekici ve Yardım hizmeti de vererek 7-24 sizler için çalışmaktayız.

Özok Otomotiv satış sonrası olarak Toplam Kalite Felsefesini benimsemiş olup, tüm otomotiv markalarına full servis verebilen müşteri odaklı bir servistir.

 

 

Web Sitesini Ziyaret Edin »

Eğitim

 egitim

 

KIBRIS İLİM ÜNİVERSİTESİ

-Öğrenci Odaklı Eğitim

Kıbrıs İlim Üniversitesi 2013 yılında; kaliteli, bilimsel eğitim ve araştırmaya yatırım yaparak, toplumsal ve ekonomik kalkınmaya katkı koymak amacıyla kurulmuştur.

Kıbrıs İlim Üniversitesi, bireylerin farklı öğrenim biçimleri olduğu ilkesinden hareketle; öğrencileri katılımcı merkezli, süreç odaklı ve deneyimsel eğitim yöntemleriyle toplumlarında ve dünyada karmaşık sorunlara çözümler üretebilecek liderler olarak hazırlamayı hedefler. Küçük sınıflarda verilen ve öğretmen ile öğrenciler arasında karşılıklı etkileşimi, gerek yüz yüze gerekse çevrimiçi ortamlarla pekiştirerek interaktif öğrenmeyi teşvik eden bir eğitimle, bilgi üretebilen ve bu bilgiyi çeşitli bilimsel araştırma yöntemleri, iletişim teknikleri, kritik düşünebilme ve problem çözebilme becerileriyle harmanlayabilen bireyler yetiştirmeyi taahhüt eder.

kiu 1-Bilimsel Eğitim ve Araştırmada Mükemmeliyet

Kıbrıs İlim Üniversitesi, tüm eğitim ve araştırma çalışmalarında evrensel, bilimsel etik kuralları esas alır. Sürekli gelişen bilgi ve teknolojileri, eğitmen, araştırmacı ve öğrencilerin kullanımına sunacak yatırımlara öncelik verir.

Sağlık Bilimleri, Eğitim Bilimleri, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler, Mühendislik Fakülteleri ile 4 yıllık lisans programları, Sağlık Meslek, Uygulamalı Bilimler, Adalet Meslek Yüksekokulları altında 2 yıllık önlisans programları ile eğitim verdiğimiz tüm alanlarda bilime dayalı yenilikçi üretim, gelişim ve paylaşımı teşvik eder. En ileri teknolojide hazırlanmış Mekatronik, Elektrik-Elektronik, Kimya, Fizik, Bilgisayar laboratuvarları ve Sağlık Bilimleri Fakültesi bünyesinde faaliyet gösteren Anatomi, Fizyoterapi, Hemşirelik laboratuvarlarının yanısıra uluslararası elektronik bilimsel veri tabanlarına erişim sağlayan Elektronik Kütüphanemiz de mevcuttur.

-Küresel Şartlara Ayak Uydurabilen Bireyler

Kıbrıs İlim Üniversitesi, öğrencilerinin; seçtikleri alanda alacakları derinlemesine eğitimin yanısıra disiplinlerarası ders olanaklarından da faydalanarak, hem farklı ilgi ve becerilerini fark edip geliştirmelerini hem de farklı bakış açılarıyla tanışarak her geçen gün gelişen ve karmaşıklaşan dünyada sorun çözen ve öncülük eden dünya vatandaşları olmalarını hedefler. Toplumun değişen ve gelişen eğitim ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kurulan Sürekli Eğitim Merkezi de çeşitli sertifika programları düzenleyerek, farklı yaş ve mesleklerden bireylere ilgi duydukları alanlarda kendilerini geliştirebilecekleri eğitim fırsatları yaratmaktadır.


kiu 2 -Çeşitliliği Kucaklayan Bir Üniversite

Kıbrıs İlim Üniversitesi, hem müfredatlarında hem de sosyal hayatta çok kültürlülüğe önem vermekte, bireysel farklılıkların toplumsal ve ekonomik kalkınmaya katkı koyan değerler olduğuna inanmaktadır. Okulumuz eğitim verdiği ilk yılda 15 farklı ülkeden öğrenciye ev sahipliği yapmıştır. Her türlü çeşitliliğe saygı, paylaşım ve dayanışmayı teşvik eden öğrenciler, öğrenci kulüpleri ve sosyal aktiviteler, okulun tüm imkanlarından faydalandırılmakta ve desteklenmektedirler. “Eşit fırsatlar” ilkesiyle hareket eden Kıbrıs İlim Üniversitesi, özel gereksinimli bireylerin eğitim fırsatlarından eşit ve adil şekilde faydalanabilmeleri için ihtiyaç duydukları tüm düzenlemeleri yapmayı taahhüt eder.

 

-Kariyerinize Bir Adım Önde Başlayın!

Seçkin öğretim üyesi kadrosu, çağdaş eğitim programları ve en ileri teknolojiler örnek alınarak yapılan altyapı yatırımları ile mezunlarımızın, bölgemiz ve dünyadaki en iyilerle yarışabilmesi hedeflenmektedir. Akademik bilgi ve becerilerin yanısıra, uygulamalı eğitim faaliyetleri ve çeşitli staj fırsatlarıyla buluşturulan öğrencilerimiz, gerek çalışma hayatına atılırken gerekse eğitimlerine devam ederken bir adım önde olacaklardır.

kiu

Web Sitesini Ziyaret Edin »