Mobilya

mobilya

Mobilyacılık 1930’lu yıllardan beri süregelen bir aile geleneğidir. 1979 yılında kurulan Mobilya şirketimizin küçük bir atölyede başlayan üretim serüveni; bugün Haspolat sanayi bölgesinde, 13.000 m2 açık, 10.000 m2 lik kapalı alandaki modern fabrikasında, alanında uzman personelleriyle her türlü mobilya ihtiyacına cevap verebilecek şekilde devam etmektedir.

Üretimin vermiş olduğu güç ve desteği de arkasına alan şirketimiz mobilya alanında toplam 60 personeli ve ada genelinde ki  3 mağazasında siz değerli halkımıza hizmet vermektedir. “Eviniz için herşey” sloganı ile hareket eden şirketimiz;  Müşterilerimizin ihtiyacı olan  Mobilya, Beyaz Eşya, Aksesuar, Halı , Tekstil ve Züccaciye ürünlerinde Türkiye’nin en büyük markalarını halkımızla buluşturmaktadır.

Mobilya sektöründe  alanındaki dünya modasını ve son akımları takip ederek, en son yenilikleri ürünlerine yansıtan  YATAŞ  markasını 2014 yılında Kıbrıs halkı ile buluşturduk. YATAŞ markasının yataktaki uzmanlığını kullanarak kurmuş olduğu ENZA HOME mobilya ürünlerini tüm şıklığı ve zarafeti ile mağazalarımızda müşterimizin beğenisine sunduk.

ozokmobilya logo